מצברים בקרית ביאליק

לכל בעלי הרכב, באם הוא רכב חברה, רכב פרטי, רכב מסחרי או אפילו קטנוע, ידוע שאחד ממרכיבי המנוע שעלול לגרום להרבה בעיות הוא המצבר. וזאת למה? המצבר הנו "מכונה חשמלית" שמייצרת חשמל ע"י ראקציה כימית והוא דומה בפעולתו לכל סוללה שיש לנו בבית ומפעילה לנו את שלט הטלוויזיה, או את משחקי הילדים החשמליים של ילדינו. המצבר ברכב "מתפרק" ממטענו החשמלי ונטען מחדש ע"י האלטרנטור כל ימי חייו במשך מאות פעמים כתלות כמובן באופי השימוש ברכב.

לכן, למצבר הרכב שלנו, כמו לכל מכונה או מכשיר חשמלי אחר, יש מה שנקרא בהגה המקצועית "אורך חיים". כלומר, לאחר זמן מסוים הוא יפסיק לעבוד. למרות נסיונות הטעינה מחדש, הוא לא יטען ולכן לא יצליח להניע את הרכב. אורך חיי המצבר תלוי כמובן בשימוש בו וביצרן וכמובן בהתאמת המצבר הנכון לסוג הרכב.

הבעיה היא שכאשר מדובר במצבר, וכאשר אותו מצבר מפסיק לעבוד, הרכב שלנו פשוט "לא יניע". ומנסיון, זה דבר שקורה תמיד ברגע הכי הכי לא מתאים. ישנן חברות המתמחות במכירה מצברים ומתן שרות למצברים. אחת ובעלת מוניטין ונסיון רב שניתן לציין היא חברת Full Power. החברה, המומקת באזור חיפה והקריות, מעניקה ללקוחותיה שרות ע"י מוסכים וחנויות מיוחדות המציעות מצברים.

מצברים בקרית ביאליק, מצברים בחיפה, מצברים בקריות בכלל ומצברים בצפון בכלל. אם אתם תושבי קרית ביאליק, תוכלו למצוא בקלות אצל חברת Full Power מצברים בקרית ביאליק, וכאמור החברה נותנת שרות מצברים בצפון בקריות ושרות מצברים בצפון בכללותו.

הבעיה העיקרית כאמור עם המצברים ברכבים היא שהם לא מודיעים מתי הם סיימו את חייהם. לעיתים יש להם תקופת ירידה בכושרם אבל לרוב, הם יום אחד פשוט שובקים חיים. בחברת Full Power יוכלו, בבדיקה מהירה וקלה, לתת לכם אומדן זהיר על מצב המצבר ברכבכם והאם כדאי לכם להחליפו לפני שיתחילו הבעיות.

פנו עוד היום לחברות המצברים כמו חברת Full Power. בעזרתם תמצאו מצברים בחיפה ומצברים בקרית ביאליק. פנו זמן ובקרו אותם במוסכים המותאמים והמיוחדים שלהם. אם אתם מחפשים מצברים בקרית ביאליק, Full Power היא הפתרון עבורכם. התקשרו וקבעו ביקור. בדקו את מצבר הרכב שלכם וכך תוכלו לישון בשקט.

כתבות מומלצות

שירות החלפת מצבר

מה הכי משתלם, שירות החלפת מצבר עד הבית או החלפה של מצבר במוסך? אם מצאתם את עצמכם עם רכב תקוע בגלל מצבר תקול, הדרך הטובה

קרא עוד »

מצבר בצפון

גרים באיזור הצפון וצריכים להחליף מצבר לרכב? כדאי שתכירו את האופציות הטובות ביותר להחלפה של מצבר באיזור המגורים שלכם. אם ישנה תקלת חשמל ברכב שלכם ואינכם

קרא עוד »

מצבר 40 אמפר

מצבר הרכב הוא בדיוק כמו כל סוללה שאנחנו מכירים מהבית. הסוללות מכילות חומר כימי מסוים שיוצר ראקציה כימית ומשחרר מטען חשמלי שהם האלקטרונים הנעים בתוך

קרא עוד »

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים