מצבר רכב

אחד המרכיבים החשובים ביותר מתוך מכלול חלקי הרכב שלנו הנו מצבר הרכב. מה שמוכנה – מצבר רכב. הוא לא נחשב כמובן כחלק מהמנוע עצמו אך תפקידו הוא לאפשר הנעה ראשונית למנוע וכן לאפשר אספקת חשמל למערכות הרכב השונות. כלומר. ללא מצבר, הרכב פשוט לא יניע. כאשר הרכב כבר נמצא במצב מונע, המצבר נטען כל העת ע"י האלטרנטור שבאחריותו לטעון את המצבר ולמנוע את "התפרקותו". אך מצבר שעבר זמנו, לא יוכל להיטען ומטענו החשמלי ייגמר. בדיוק כמו סוללה רגילה בבית ואפילו סוללה נטענת. גם לסוללה נטענת אורך חיים וחייה אינם נצחיים.

מצבר רכב הנו מרכיב קריטי ותקינותו קריטית ליכולתו של מנוע הרכב להניע הנעה ראשונית ולשמור על המערכות החשמליות של הרכב פעילות באופן תקין. מאד חשוב שתתייחסו למצבר הרכב שלכם ברצינות הנדרשת ותעניקו לו את הטיפול והבדיקה התקופתית הנדרשת אצל מוסכים מומחים לכך ולא אצל מוסכים כלליים. בדיוק כמו שבעיה אורטופדית נפתרת אצל רופא אורטופד ולא רופא נוירולוג. ישנם בארץ מוסכים מומחים לנושא המצברים.

אחד מהם הוא המוסך Full Power שהנו חלק מקומפלקס מוסכים הנותן פתרונות בכל חלקי הארץ. במוסכי Full Power תמצאו את כל הנדרש לכם בתחום והן אנשי מקצוע והמדרגה הראשונה. מחפשים מצבר רכב? שם תמצאו אותו. ולא רק לרכב הפרטי שלכם אלא מצברים למשאית, מצבר לאופנוע וגם מצברי פריקה עמוקה שהם המצברים היעילים ביותר הקיימים כיום.

כנסו לרשת והקלידו Full Power. גם אם אתם בעלי משאית, תמצאו שם מצברים למשאית או אם אתם בעלי אופנוע, תמצאו שם מצבר לאופנוע שלכם וכן אם אתם מחפשים מצברי פריקה עמוקה. מוסכי החברה הנם מומחים בתחום מאד ספציפי וחשוב מאין כמוהו.

כל דבר בעולם הטכני בו אנו חיים כיום נדרש למומחה אשר יוכל להוליך אותכם בנבכי אותו עולם לא מוכר לכם. גם כאן, האנשים הטכניים של החברה ושל המוסך, יתאימו לכם את המצבר הנכון והמתאים ביותר עבור הרכב, המשאית או האופנוע שלכם ובמחיר הכי טוב כך שתקבלו יחס עלות תועלת הוגן ומקצועי. אל תתפשרו על איכות מצבר רכב. אתם תצטערו על בכך "ביום פקודה". לחברת Full Power הפתרונות והפריסה הארצית במיוחד עבורכם. התקשרו היום.

כתבות מומלצות

מבצע מצברים

הרכב שלכם לא מניע? יתכן והסוללה של הרכב לא תקינה. בעת בחירת הסוללה המתאימה ביותר לרכב, תגלו כי יש מבצע מצברים משתלם במיוחד לסוגי הסוללות

קרא עוד »

החלפת מצבר במרכז

מתוך שלל התקלות שעלולות להתרחש אצל כל אחד מאתנו במהלך היום, אין ספק בכלל שהמצב שבו המצבר שלנו נגמר הוא מצב לא נעים.

קרא עוד »

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים