מצבר 40 אמפר

מצבר הרכב הוא בדיוק כמו כל סוללה שאנחנו מכירים מהבית. הסוללות מכילות חומר כימי מסוים שיוצר ראקציה כימית ומשחרר מטען חשמלי שהם האלקטרונים הנעים בתוך הכבלים או החוטים השונים ומספקים זרם חשמלי לצרכני החשמל השונים. משחקים חשמליים, שלטים, מחשבים ניידים, טלפונים וטאבלטים וכדומה… ישנן סוללות נטענות וישנן כאלו שלא.

הסוללות הנטענות הן אלו שנטענות ע"י רשת החשמל באמצעות מטען ומתמלאות כל פעם מחדש אחרי שהן נפרקות וכך אנחנו יכולים להשתמש בהן שוב ושוב. הן כמובן יותר יקרות אך בחישוב לאורך זמן, הן כמובן יותר משתלמות, כמובן כתלות במספר המכשירים שיש לנו בבית וזמן השימוש בהן.

ובכן, מצבר הרכב הנו סוללה נטענת. הוא מייצר חשמל עבור שלב הנעת הרכב ולאחר מכן מספק חשמל למערכות הרכב השונות, התאורה, המערכת אלקטורניות וכדומה..המצבר מספק זרם ומתח ולאט לאט מתפרק ממטענו החשמלי אך עבור כך, ישנו האלטרנטור ברכב. האלטרנטור מונע ע"י רצועה מיוחדת ותפקידו הוא לטעון את המצבר ולהשאירו "מלא" כל העת ומוכן לבצע את עבודתו.

עד כאן – מבוא למדעי המצבר. כמו שישנם סוגים שונים של סוללות, A, AA ו AAA כך ישנם סוגים שונים של מצברים המתאימים למתח אותו הם צריכים לספק לרכב. לדוגמא – מצבר 40 אמפר או מצבר 60 אמפר. ישנן חברות מיוחדות המתמחות במתן השירות הכי טוב בתחום וזאת ע"י פריסת מוסכים מיוחדים המציעים את מיטב המצברים לכלל סוגי הרכבים הקיימים.

חברה כזאת היא חברת Full Power. החברה מתגאה בעשרות שנות נסיון ופריסה ארצית ובמחסניה מאות סוגי מצברים כמו מצבר 40 אמפר, מצבר 60 אמפר, מצבר 66 אמפר ומצבר 95 אמפר. מצבר 40 אמפר מתאים לרכבים קטנים ומצבר 66 אמפר ומצבר 95 אמפר מתאימים שניהם לרכבים יותר גדולים כמו משאיות ואוטובוסים, טרקטורים וכדומה עבורם נדרש כושר הנעה ראשוני גדול בהרבה.

אך חברות עם מוסכים כמו חברת Full Power הן לא רק חנות למצברים. סופר מרקט למצברים. הגעת, קח מצבר 40 אמפר וסע. לא. אנשי החברה יעניקו לכם את הייעוץ מקצועי ביותר עבור כל מצב ומצב, יבדקו את מצב רכבכם ויבטיחו את תקינותו החשמלית. חפשו את חברת Full Power סמוך למקום מגוריכם וקבעו מועד לביקור.

כתבות מומלצות

מבצע מצברים

הרכב שלכם לא מניע? יתכן והסוללה של הרכב לא תקינה. בעת בחירת הסוללה המתאימה ביותר לרכב, תגלו כי יש מבצע מצברים משתלם במיוחד לסוגי הסוללות

קרא עוד »

מצבר רכב

אחד המרכיבים החשובים ביותר מתוך מכלול חלקי הרכב שלנו הנו מצבר הרכב. מה שמוכנה – מצבר רכב. הוא לא נחשב כמובן כחלק מהמנוע עצמו אך תפקידו הוא

קרא עוד »

מצבר לאוטו בצפון

איך אפשר להתמודד עם תקלות במצבר הרכב? אחד החלקים החשובים ביותר ברכב הוא הסוללה של הרכב האמונה על כל פעולות החשמל שהרכב נדרש לעשות במהלך

קרא עוד »

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים