החלפת מצבר עד הבית עם שירות אישי ומקצועי

לעיתים אנחנו שוכחים כמה החיים שלנו תלויים בתחבורה, וכמה מוגבלים אנחנו אם אין ביכולתנו להתנייד למרחקים ברכב. עבודה, קניות, בילויים, טיולים, שדה תעופה, ביקור של קרובי משפחה, אירועים, פגישות עסקים… מעטים האנשים שיכולים להסתדר בלי רכב ומצליחים לעשות את כל הדברים הללו (ועוד רבים אחרים) מבלי לעלות על הכביש. לבטח כאשר אנחנו מדברים על מדינת ישראל, בה התחבורה הציבורית עוד לא מספיק מפותחת כמו במדינות כגון יפן או ארה"ב.

מחזיקי רכב יודעים כי כדי לשמור על אריכותו של רכבינו, אנחנו צריכים להיות קשובים לו, לשים לב לנורות האזהרה, לטפל בו מדי כמה אלפי קילומטרים ולזכור לבדוק לו שמן ומים. ועדיין, ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים מצאו את עצמם תקועים באמצע שומקום, כשרכבם לפתע לא מניע ומסרב לקחת אותם ליעדם. אחת הסיבות הנפוצות לכך היא מותו של המצבר.

חשיבותו של המצבר ושמירה עליו

המצבר הוא בעצם הסוללה של הרכב, שאחראית גם על התנעתו וגם על אספקת האנרגיה לכל המערכות החשמליות- החל מהאיתות, דרך המזגן ועד למערכות מחשוב הרכב המתוחכמות ביותר. תוחלת חייו של מצבר נעה בין שנתיים לארבע שנים והיא מושפעת מאיכותו (אם מדובר בתוצרת איכותית או בתוצרת של מותגים זולים), ממנועים שעובדים על דיזל או בנזין, מנהיגה אגרסיבית שעלולה להוביל לשחיקת יתר, וכן ממקרים בהם הרכב לא מותנע אך מערכות חשמליות עובדות באופן רציף במשך מספר שעות. בנוסף, מקרים בהם רכבים עמדו דוממים זמן רב וללא שהותנעו, עלולים לגרום לסיום חייו של המצבר בטרם עת. החלפת מצבר היא פעולה פשוטה יחסית, ומקרים בהם האוטו לא מניע הם אכן פעמים רבות תוצאה של מצבר גמור. עם זאת, לעיתים הבעיה נובעת מליקוי אחר במנוע, והחלפה לא נכונה עלולה להסתיים בנזק עצום.

החלפת מצבר ובדיקת מקצועית

בעוד ישנם לא מעט אנשים אשר מחליפים מצבר בעצמם, עדיין מומלץ להשתמש באנשי מקצוע. הסיבה לכך היא שלעיתים הבעיה היא בכלל באלטרנטור או ברצועה קרועה. האלטרנטור הוא בעצם המטען של המצבר, ואם התקלה היא בו, זה לא משנה כמה מצברים נחליף- הרכב עדיין לא יניע. אז לפני שמבזבזים כסף על מצבר חדש, מומלץ להשתמש במומחים לחשמל ברכב, אשר ידעו לזהות את הבעיה ולתת לה מענה מידי ומהיר, בין אם מדובר בבעיית עומק ובין אם מדובר ברכישת מצבר נכון ואיכותי לרכב.

פול פאוור החלפת מצברים

FULL POWER היא חברה שמתמחה בפתרונות שטח, ובדגש על החלפת מצברים. בין אם נתקעתם באמצע העיר או אי שם במדבר, המומחים שלנו מגיעים עד אליכם בהתראה מיידית ונותנים לכם מענה 24/6. המצברים שלנו הם מהמותגים הטובים ביותר (שנפ, Bosch) ואנחנו מתחייבים לספק את השירות המקצועי והאדיב ביותר, כמה שיותר מהר.

כתבות מומלצות

החלפת מצבר לרכב

מה הכי חשוב לדעת לפני שמחליפים מצבר לרכב? החלפת מצבר לרכב נעשית ברוב המקרים כשמצבר נדרש לטעינה מחדש או כשאין אפשרות להטעין אותו כלל באמצעות כבלים.

קרא עוד »

מצבר לאוטו בצפון

איך אפשר להתמודד עם תקלות במצבר הרכב? אחד החלקים החשובים ביותר ברכב הוא הסוללה של הרכב האמונה על כל פעולות החשמל שהרכב נדרש לעשות במהלך

קרא עוד »

מבצע מצברים

הרכב שלכם לא מניע? יתכן והסוללה של הרכב לא תקינה. בעת בחירת הסוללה המתאימה ביותר לרכב, תגלו כי יש מבצע מצברים משתלם במיוחד לסוגי הסוללות

קרא עוד »

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים