החלפת מצבר לרכב

אנחנו הולכים ומתקרבים בצעדי ענק לעולם בו כל הרכבים שלנו יהיו מונעים על ידי חשמל בלבד. עם הצלחתה המסחררת של טסלה בשנים האחרונות, שמרכביה ניתן לראות ועוד על הכביש, לא תאחר להגיע המהפכה גם בקרב החברות המתחרות והוותיקות שבהן. מרצדס, ב.מ.וו, טויוטה… מותגים מכל רמות היוקרה והמחיר מתחילים לייצר רכבים ובהם ישנה מתכונת חשמלית כזו או אחרת- החל מרכבים היברידיים ועד לרכבים שמונעים לגמרי באמצעות חשמל. בשנים האחרונות עולה המודעות להתחממות הגלובלית ולנזקי השימוש בדלקים ברכבים בכל העולם. בערים גדולות זיהום האוויר גבוה במיוחד כתוצאה מפליטת גזים, ונדמה שאנחנו נמצאים בתחילתו של מרוץ לאנרגיה ירוקה. העתיד החשמלי של עולם הרכב הולך ומתקרב בצעדי ענק, אך עד שהכבישים יתמלאו ברכבים אלו, חשוב שנזכור כיצד לטפל בחשמל שברכבינו אשר נוסעים על דלק. על אף שלרובינו עדיין ישנם רכבים שמונעים בדלקים, משנה לשנה הרכבים שלנו מתמלאים ברכיבים חשמליים ובפונקציות שמצריכות כוח רב יותר.

החלפת מצברים עד הלקוח

החל ממצלמות רוורס, דרך מערכות חכמות, נהיגה סמי- אוטומטית ועד למערכות כגון מובילאיי שכבר נמצאות כמעט בכל רכב בישראל- אלו רק מתי מעט מן המערכות החשמליות המצויות ברכבים של היום. מבלי לשים לב אנחנו נהפכים תלויים בכוח החשמלי של הרכב שלנו ועל כן חשוב שנדע לתחזק ולשמר אותו, אחרת נמצא את עצמנו שוחקים את המצבר, האלטרנטור ולבסוף את המנוע עצמו. להבדיל מחלקים רבים אחרים במנוע, מצברים הם בעלי תוקף קצר יחסית ותוחלת חייהם נעה בין שנתיים לארבע שנים. במקרים רבים של הזנחה ושחיקת יתר של המצבר, אנשים שלא הקדימו להחליף אותו, מצאו את עצמם תקועים באמצע הדרך. מצבר חדש עולה כמה מאות שקלים בלבד ומדובר בהוצאה כלכלית נמוכה יחסית לעומת עוגמת הנפש והזמן שנבזבז אם ניתקע באמצע שומקום. בנוסף, גם אם המצבר לא הגיע לסיום חייו המתוארך, הוא עלול להפסיק לעבוד כתוצאה מהתחממות, נהיגה שוחקת, מצב בו השארנו את הרכב דומם אך את החשמל דולק, מצב בו לא נגענו ברכב הרבה זמן מבלי להתניע אותו, או בלאי של מצבר מאיכות ירודה. ישנם לא מעט מותגים זולים אשר עליהם אנשים מתפשרים ולאחר מכן משלמים מחיר רב בהרבה.

לא מתפשרים על מחיר מצבר

אצלנו ב- FULL POWER אנחנו לא מתפשרים על איכות המצברים שלנו, ומאמינים שהלקוחות שלנו צריכים לקבל את הטוב ביותר. מחיר מצבר ממותג איכותי כגון BOSCH לעומת מחיר מצבר ממותג מייצור תורכי או סיני, הוא ברמה של מאות שקלים בודדים בלבד, אך יכול להחזיק זמן רב יותר ולא נופתע פתאום עם התקלות לא רצויות. המומחים שלנו מגיעים עד אליכם בהתראות מיידיות כדי לאבחן את התקלה ולתת מענה מידי ואיכותי, והכל במחיר משתלם. אל תתפשרו על איכות.

כתבות מומלצות

מצבר לאוטו בצפון

איך אפשר להתמודד עם תקלות במצבר הרכב? אחד החלקים החשובים ביותר ברכב הוא הסוללה של הרכב האמונה על כל פעולות החשמל שהרכב נדרש לעשות במהלך

קרא עוד »

מצברים שנפ

האם אתם נדרשים להחליף את מצבר הרכב? אחת האופציות הטובות ביותר לבחירת מצבר היא בחירה במצברים שנפ הנחשבים לחזקים ואמינים במיוחד.

קרא עוד »

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים