מצבר שנפ

אם יש משהו שחשוב ביותר לרכב של כל אחד מאתנו, זה כמובן המצבר. אומנם אף אחד מאתנו לא קם בבוקר וחושב מיד על המצבר של הרכב שלו, אך בפועל, אנחנו יודעים שבלעדיו הוא לא יוכל לנסוע לשום מקום. לכן, אם אתם באופן אישי נמצאים עכשיו בנקודה שבה אתם צריכים לבחור מצבר לרכב, בהחלט כדאי שתשקלו לרכוש מצבר שנפ.

החלפת מצבר אפשרית בשיחה טלפון המוסכניק שלכם ולבקש ממנו שידאג עבורכם לנושא אבל אז המחיר יהיה יקר.

הגיע הזמן להכיר את השירות של חברת Full power – שירות החלפת מצברים הנוח ביותר בישראל! אנו עובדים עם המצברים האיכותיים של חברת שנפ, כולל אחריות על המצבר והתקנה כחלק מהשירות. אנו נתקין עבורכם את המצבר המתאים ביותר לרכב שלכם.

מה חשוב לקחת בחשבון כשקונים מצבר שנפ?

יש כמה דברים בסיסיים שאפילו אם אתם לא בקיעים בעולם הרכב, כדאי שתדעו לגבי המצבר החדש שלכם. למשל: האם מדובר על אחד מאותם מצברים שצריך לתחזק לאורך השימוש בו או לא? אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל בפועל, יש היום מצברים שדורשים טיפול. מצברים כאלה כוללים בדרך כלל פקקי פלסטיק בחלק העליון של המצבר, וכדי לשמור על תקינותו צריך לפתוח אותם כל כמה שבועות. לעומת זאת, אפשר ומומלץ לרכוש מצבר לרכב שלא דורש שום תפעול לאורך הזמן. מעבר לכך, חשוב מאוד שתהיה התאמה בין האמפר של המצבר לרכב עצמו. יש לכך משמעות אדירה כי אם יותקן ברכב שלכם מצבר חלש מידי, אתם תרגישו סוג של הנעה קשה בכל פעם שתצאו לדרך, וזה חבל ומיותר כמובן. אם כל זה לא מספיק, חשוב להתייחס גם לנקודה של התאמת המצבר לאקלים במדינה שלנו. במילים אחרות, במדינה חמה כמו ישראל גם המצבר חייב להיות כזה שיכול לעמוד בתנאים הקשים של האקלים כאן, יש לבחור מצבר איכותי, אמין ובעל אחריות לתקופה ארוכה, אנחנו כמובן ממליצים מאוד על המצברים של שנפ.

הנתונים הנוספים שכדאי להיות ערים להם בבחירת מצבר שנפ

עוד כמה דברים שחשוב לזכור כשאתם רוצים, או צריכים, לקנות מצבר לרכב, זו למשל העובדה שמצבר קונים רק אצל מפיץ מורשה. זו הדרך היחידה שלכם לדעת שאתם קונים מצבר אמתי ולא חיקוי, מה שיכול להיות משמעותי ביותר בהמשך הדרך. בנוסף, האם ידעתם, למשל, שעל כל מצבר צריך להיות מוטבע מספר סידורי? והאם ידעתם שעליכם לקבל גם תעודת אחריות על המצבר שאתם רוכשים? רק אם תהיו ערים לכל הנקודות האלה תוכלו לישון בשקט ולדעת שעשיתם עסקה נכונה. לכן, אפילו אם הבירורים האלה דורשים קצת זמן, זה לא משהו שכדאי לכם להתעלם ממנו. בסופו של דבר, הרי כולנו מכירים את הסיפורים על אנשים שרכשו מצבר, אמרו להם שהוא חדש ושהוא יחזיק מעמד לארבע שנים אך בפועל זה לא היה המצב. לכן, חברת Full Power מספקת מצבר שנפ במחירים משתלמים כולל התקנה והגעה עד ללקוח.

שימו לב למחיר שדורשים מכם על מצבר שנפ

לבסוף, אם יש עוד משהו שחשוב מאוד לבדוק כשמדברים על בחירת מצבר שנפ לרכב, זה גם המחיר שאתם עומדים לשלם. מצד אחד, ברור שתרצו לקנות בזול, אך מצד שני, כאומר על איכות המצבר ועל ההתאמה שלו לרכב שלכם אתם לא יכולים לוותר. לכן רצוי שתבדקו גם כמה זה יעלה, כולל התקנת המצבר החדש. אתם תגלו שיש היום לא מעט אפשרויות מגוונות בתחום הזה, כולל האפשרות של החלפת המצבר בבית הלקוח. לכן כדאי להתעמק לרגע בפרטים להבטיח שאתם קונים מצבר כמה שיותר איכותי ובמחיר הכי תחרותי ונוח שתוכלו למצוא היום.

מצבר איכותי במחיר תחרותי!

נשמח לעמוד לשירותכם 24/6!

או מלאו את הטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

מדוע אצלנו?

שירות אמין

צוות מקצועי

בדיקה וייעוץ חינם

שירות מרחובות וצפונה

מחירים נוחים

אזורי שירות